Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Refresh
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Protocol
ar: النظام

en: Languages
ar: اللغات
