Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Refresh
da: Opdatér

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Protocol
da: Protokol

en: Languages
da: Sprog
