Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Protocol
hr: Protokol

en: Languages
hr: Jezici
