Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Protocol
kn: ಪ್ರೊಟೊಕಾಲ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು
