Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Refresh
ps: تاندول

en: ID
ps: پېژند

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Embed
ps: نصبول
