Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Languages
sr: Језици
