Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Embed
ta: உட்பொதி
