Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Refresh
tr: Yenile

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Languages
tr: Diller

en: Embed
tr: Göm
