Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Languages
af: Tale
