Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Hostname
az: Host adı

en: Languages
az: Dillər

en: Embed
az: Yerləşdirin
