Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Languages
bs: Jezici
