Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Add
de: Hinzufügen

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Protocol
de: Protokoll

en: Languages
de: Sprachen

en: Embed
de: Einbetten

en: Widget ID
de: Steuerelement-ID
