Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: ID
fa: شناسه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Embed
fa: جایگذاری
