Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Languages
fil: Mga wika
