Widget Engine (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Authored by
ast: Fechu por
