Widget Engine (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Widget
ca: Giny

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Add new @type_singular
ca: Afegeix nou @type_singular

en: Update @type_singular
ca: Actualitza @type_singular

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
