Widget Engine (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Authored by
hu: Szerző

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Create new
hu: Új létrehozása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Add new @type_singular
hu: Új @type_singular hozzáadása

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
hu: @entities_count / @cardinality_count engedélyezett @label hozzáadva.

en: Add existing @type_singular
hu: Meglévő @type_singular hozzáadása

en: Update @type_singular
hu: @type_singular frissítése

en: Create @type_singular
hu: @type_singular létrehozása

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Entity browser bulk select form
hu: Entitásböngésző tömeges kiválasztás űrlap

en: Uses entity browser to select entities.
hu: Entitásböngészőt használ entitások kiválasztásához.

en: Edit entity @entity
hu: @entity entitás szerkesztése

en: widget
hu: felületi elem

en: widgets
hu: felületi elemek
