Widget Engine (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
