Widget Engine (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
