Widget Engine (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
