Widget Engine (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
