Widget Engine (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
