Widget Engine (8.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: - All -
mk: - Сите -
