Widget Engine (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Domain
mn: Домэйн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
