Widget Engine (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
