Widget Engine (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Domain
th: โดเมน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Form mode
th: แบบฟอร์ม

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
