Widget Engine (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Authored by
cs: Autor

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Domain
cs: Doména

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current domain
cs: Aktuální doména

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Add new @type_singular
cs: Přidat nový @type_singular

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
