Widget Engine (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Widget
fi: Widgetti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Create new
fi: Luo uusi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title

en: Master
fi: Isäntä

en: Add new @type_singular
fi: Lisää uusi @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
fi: Olet lisännyt @entities_count / @cardinality_count @label.

en: Add existing @type_singular
fi: Lisää olemassaoleva @type_singular
