Widget Engine (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
