Widget Engine (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
