Widget Engine (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Form mode
ta: படிவம் முறை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: <em>Edit @type</em> @title
ta: <em>திருத்து @type</em> @title
