Widget Engine (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
