Widget Engine (8.x-1.5) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: View
os: Фенд
