Widget Engine (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Domain
lt: Domenas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Add widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Add new @type_singular
lt: Pridėti naują @type_singular

en: Create @type_singular
lt: Sukurti @type_singular
