Widget Engine (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Widget
ps: کاروونی

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
