Widget Engine (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Widget
sl: Gradnik

en: Domain
sl: Domena

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
