Widget Engine (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: View
ta: நோக்குக
