Widget Engine (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Sort order
az: Sırala

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
