Widget Type (1.5.11) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Directory
pl: Katalog

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Source
pl: Źródło

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Widgets
pl: Kontrolki
