Widget Type (1.5.5) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Version
nl: Versie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Directory
nl: Map

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Source
nl: Bron

en: Changed
nl: Gewijzigd
