WikiLoc (3.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Id
nl: ID

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Field types
nl: Veldtypes
