WikiLoc (3.0.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Map type
ru: Тип карты

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: Field types
ru: Типы полей
