WikiLoc (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
