WikiLoc (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Images
de: Bilder

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Id
de: ID

en: Map type
de: Kartentyp

en: Iframe width
de: Iframe-Breite

en: Iframe height
de: Iframe-Höhe

en: Field types
de: Feldtypen
