WikiLoc (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe
