WikiLoc (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
