WikiLoc (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Images
id: Gambar

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Field types
id: Jenis bidang isian
