WikiLoc (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Id
ja: ID

en: Field types
ja: フィールドタイプ
