WikiLoc (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
