WikiLoc (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ
